Müşteri Temsilcisi 554 317 37 97

Kullanıcı Yorumları

Buraya Zara Çiçek Balı ürün hakkında yorumlarınızı yazabilirsiniz. %100 gerçek kullanıcı yorumlarıdır.

Sizde buraya Yorumlar sayfasından Zara Çiçek Balı hakkında istediğiniz yazabilir veya boş bırakabilirsiniz.

9 YORUM VAR
Ayşe Çeşni

İlk defa bir gıda ürünü sipariş ettim internet üzerinden zara da tanıdıklarım var onlardan isteyemedim. Çünkü her defasında ödemesini kendileri yapıyorlar. Zara Çiçek Balı gerçekten çok güzel herkese tavsiye ederim. iyi satışlar…

5 Eylül 2017 Cevapla
Kübra Ateş

sipariş ettikten sonra içime bir korku düşmüştü acaba bal değilde başka bir şey gelir diye ama yapacak bir şey yoktu ödemesini yaptım ve 5 kilo bal siparişi verdim şuan ise kahvaltılarda doya doya yediğim bal evime ulaştı teşekkür ederim zara çiçek balı

21 Eylül 2017 Cevapla
Erkan Demir

Bursadan size ulaştım. Zara Petek balını burada duydum aklıma takıldı size ulaştım 10 kg bali sipariş verdim harika bir tadı lezzeti var eşime dostuma dağıttım çok beğendiler birde hediye paketi halinde gelmesi daha da güzeldi yeni siparişte veriyorum şimdi.

23 Ekim 2017 Cevapla
Büşra Aydemir

merhabaalar izmirden yazıyorum ankarada ki arkadaşım cengiz akpolatın sizlerden bana hediye olarak sipariş verip bana göndermiş olduğu zara karakovan balı hediye paketi ayrı bir güzellik katarken lezzeti de çok güzel gerçekten teşekkür ederim.

1 Kasım 2017 Cevapla
Gonca Şenyol

maraştan sipariş ettim balınız elimize geçti. maraş balından daha güzel bir aroması var gerçekten iyi satışlar

12 Kasım 2017 Cevapla
Temel Karaman

Merhaba saygı değer zara çiçek balı balınız gerçeten çok güzel yeni sipariş vermek istiyorum telefon numaranız devamlı meşgul dönüş yapmanızı bekliyorum. teşekkür eder iyi satışlar dilerim.

29 Ocak 2018 Cevapla
    Salih ŞENCAN

    Merhabalar efendim yoğun ilgiden dolayı hatlarımız bazen dolu oluyor. Cevapsız aramalar veya numarası ile ulaşamayanlara ulaşmaya çalışıyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

    31 Ocak 2018 Cevapla
Yıldırım Erkan

Merhabalar efendim ben Bursa inegölden Yıldırım balınız geçen hafta elimize geçti. çok beğendik gerçekten yeni bir siparişimi inşallah Ramazan Ayına yakın bir zaman da vermeyi düşünüyoruz. Ramazan ayında soframızın yani sahur soframızın vazgeçilmez lezzeti balı sizden temin edeceğiz. iyi günler hayırlı satışlar dileriz.

16 Mart 2018 Cevapla
Gülden Karaca

sitenizde uzun zamandır sipariş sistemi aktif değildi sanırım şuan açılmış ve zara balı siparişi verdim kısa süre içerisinde gönderirseniz beni mutlu edersiniz.

9 Mayıs 2018 Cevapla
YORUM YAZ